top of page

Kurumsal

Hakkımızda

GelişimPark bilişim teknolojilerini kullanarak farklı müşteri segmentlerine yönelik ürünler geliştirmek ve hizmetler sunmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Geçmiş bilgi, birikim ve deneyimlerini GelişimPark’ta birleştiren kurucular, kendileri gibi alanlarında deneyimli iş ve proje ortakları ile birlikte çalışmaktadırlar.

Kasım 2006’da kuruluşundan bugüne, geçen kısa sürede GelişimPark;

  • Entegre Lojistik Destek ve Malzeme Yönetim Sistemleri

  • Bakım Yönetim Sistemleri ve SCADA çözümleri

  • Kurumsal Yazılım Geliştirme

  • e-devlet çözümleri

  • Bilişim alanında Danışmanlık gibi çok çeşitli hizmetler sunan, ürünler geliştiren bir şirket haline gelmiştir.

GelişimPark çalışanları ile birlikte sürekli kendini geliştirirken müşterilerini de beklentilerinin ötesinde geliştirmeyi, yeni ve farklı hizmet ve ürünler sunarak onlara değer katmayı temel amaç edinmiştir.

Sirket Zaman Cizelgesi 1.png
Sirket Zaman Cizelgesi 2.png

Çözüm Ortaklarımız

havelsanLogo.png

HAVELSAN İŞ EKOSİSTEMİ içinde yer alan şirketimiz EÜAŞ ile HAVELSAN arasında Elektrik Üretim A.Ş.-Bakım Yönetim Sistemi Yazılımı ve Hizmet Alımı Sözleşmesi kapsamında Bakım ALtyapısı Süreçlerinin Hazırlanması, BYS Tasarımı ve Yazılım Geliştirilmesi hizmetlerini alt yüklenici olarak tamamlamıştır.

BaşarsoftLogo.png

GelişimPark e-BYS yazılım ile Başarsoft EDABIS uygulaması entegrasyonu başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Bu entegrasyon sayesinde, Coğrafi Bilgi Sistemleri (BİS/GIS) üzerinde meydana gelen kesintiler kaydedilmekte, gerekli raporlar alınabilmekte ve Elektrik dağıtım şebekesinin herhangi bir noktasında elektrik arızası belirdiğinde kullanıcı arıza ile ilgili bilgileri hiyerarşik olarak (Merkez Trafo, Fider, Trafo seçmesi sağlanarak) ya da haritada seçilen bölgedeki birimleri listeleyerek kaydedebilmektedir. Ayrıca e-BYS üzerinde tanımlanmış olan periyodik bakımları görüntüleyebilmektedir.

İnsan Kaynakları

Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.Eğer,

 

  • Yaşam boyu öğrenme sizin için önemli ise,

  • İnsanlara olumlu yaklaşabiliyor, empati kurabiliyorsanız,

  • Yaratıcıysanız ve

  • Ben değil, biz diyebiliyorsanız

Özgeçmişinizi lütfen ik@gelisimpark.com.tr’ye iletiniz.

bottom of page