top of page

Referanslarımız

DEARSAN Gemi İnşaat Sanayi A.Ş.

Milli Savunma Bakanlığı için inşa edilecek iki adet KIYI RÖMORKÖRÜ için 9 Temmuz 2020 tarihinde DEARSAN ile GelişimPark arasında ELD Hizmetleri Yüklenici Tedarik Sözleşmesi imzalanmıştır.

Askeri Fabrika ve Tersane İşletme Anonim Şirketi (ASFAT A.Ş.)

6 Eylül 2018 tarihinde Pakistan ile Türkiye arasında imzalanan anlaşmaya göre ASFAT’ın ana yükleniciliğinde, Pakistan Donanması için dört adet MİLGEM ADA Sınıfı Korvetin Pakistan’a ihraç edilmesi kararlaştırılmıştır. GelişimPark bu projede Entegre Lojistik Destek (ELD) yazılım ve hizmetlerini üstlenmiştir.

dearsan2.png
asfat2.png

SEFİNE Denizcilik Tersanecilik Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ (Sefine Tersanesi) arasında, Denizde İkmal Muharebe Destek Gemisi

Temmuz 2018 tarihinde Savunma Sanayii Başkanlığı ile Sefine Tersanesi arasında imzalanan Denizde İkmal Muharebe Destek Gemisi (DİMDEG) Tedarik Projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan ELD hizmetlerinin sunulması ve yazılımının geliştirilmesi.

sefine.png

STM

GEMED Projesi (Gemi Muharebe Etkinlik Değerlendirme Modeli Geliştirilmesi) kapsamında STM’ye (Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret A.Ş.) Lojistik/İkmal/Tedarik Ömür Devri matematik modellerinin geliştirilmesi ile ilgili danışmanlık hizmeti sunulması.

stm-logo.png

Havelsan

EÜAŞ’ın Araştırma Planlama ve Koordinasyon Daire Başkanlığınca koordine edilen, Bakım Yönetim Sistemi Projesi kapsamında Orhaneli, Seyitömer ve Tunçbilek termik santrallerinde uygulanmak üzere; Süreç Tasarımı ve Doküman Piramidi, Bakım Altyapısı, Yazılım, İnsan Kaynakları Örgütsel Tasarım, Eğitim Programı ve Bölgesel Merkezli Tam Bakım Hizmet Alımı için Şartname Hazırlanması konularında alt yüklenici olarak teknik hizmet, yazılım ve danışmanlık hizmeti sunulması.

havelsanLogo.png

ADİK – ANADOLU DENİZ İNŞAAT KIZAKLARI TERSANESİ

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile Anadolu Deniz İnşaat Kızakları Tersanesi (ADİK) arasında paraflanan 8 adet Süratli Amfibi Gemi (LCT-Landing Craft Tank) Ana Sözleşmesi çerçevesinde ELD (Entegre Lojistik Destek) hizmeti sunulması.

SELAH – SELAH MAKİNE VE GEMİCİLİK ENDÜSTRİ TİC. A.Ş.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için 2015 yılı içinde Selah Makine ve Gemicilik Endüstri Tic. A.Ş. tarafından inşa edilmesine başlanan Lojistik Destek Gemisi (LDG) Projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan ELD hizmetlerinin sunulması yazılımının geliştirilmesi.

TAEK – TÜRKİYE ATOM ENERJİSİ KURUMU

Türkiye Atom Enerjisi Kurumu otomasyon sistemleri geliştirme ve bakım hizmeti verilmesi.

GARTNER – TÜRKİYE

Türk Telekom Bilişim Daire Başkanlığı’na bağlı bölümlerin, teknoloji ve organizasyon yapılarının yeniden yapılandırması (IT Transformation Programme) ve Proje Yönetim Ofisi’nin (PMO-Project Management Office) hayata geçirilmesi konusunda uluslararası GARTNER firması adına danışmanlık hizmeti verilmesi.

ECZACIBAŞI BİLİŞİM

Türk Telekom’un Portal Uygulama Geliştirme Danışmanlık Hizmeti kapsamında TT-PORTAL’ın İhtiyaç Analizi (İçerik) ve İş Akışı Mimarisinin çıkarılması.

adikLOGO.jpeg
selahLOGO.jpeg
TAEKLOGO.jpeg
gartnerLOGO.jpeg
eczacıbaşıLOGO.jpeg
bottom of page